Menu

Wydarzenia, których nie wypromujesz za pomocą Internetu

2 komentarze


Niektórym aż ciężko uwierzyć, że w dobie dzisiejszej rozpowszechnionej ogromnie digitalizacji możliwe jest niedotarcie z ofertą czy propozycją czegoś konkretnego za pomocą Internetu oraz rozbudowanych form reklamy internetowej. Konsumenci, jak się okazuje, nie tylko coraz skuteczniej bronią się przed taką formą nagabywania, ale również zdecydowanie chętnie oglądają plakaty wydarzeń kulturalnych na bilbordach czy chociażby na płotach. Jeśli więc zakresem działalności twojej firmy jest organizowanie wydarzeń kulturalnych różnego typu –nie rezygnuj z tradycyjnych form, ponieważ jedynie plakatowanie Krakowa da ci odpowiednie wyniki do tych oczekiwanych. Podejmij wyzwanie i umów plakatowanie.

Gdzie najchętniej zainteresowani koncertem oglądają plakaty?

Okazuje się, że miłośnicy różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych bardzo chętnie oglądają czy nawet przypatrują się znajdującym się na mieście plakatom informującym na przykład koncercie lubianego zespołu czy innym wydarzeniu, jakim są zainteresowani. Internet w takich wypadkach jest jedynie potwierdzeniem otrzymanych informacji i ewentualnie miejscem, w którym można zakupić bilety bez stania w kolejkach.

Jak powinna wyglądać kampania plakatowa z prawdziwego zdarzenia?

Wydarzenia kulturalne są dziedziną, w której nigdy nie wiadomo, gdzie i kiedy znajdziemy odbiorców przygotowanej przez nas rozrywki. Warto więc rozklejanie plakatów w Krakowie zlecić w najpopularniejszych miejscach, na przykład na przystankach czy słupach reklamowych przy najchętniej uczęszczanych trasach, a także w szkołach, akademikach czy lokalach gastronomicznych oraz kawiarniach.

2 thoughts on “Wydarzenia, których nie wypromujesz za pomocą Internetu”

  1. Basia pisze:

    Nie wyobrażam sobie dobrego koncertu bez dobrego plakatu na mieście

  2. Karol pisze:

    O wszystkich koncertach zawsze dowiaduję się z bilbordów czy z tablic i plakatów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now ButtonTELEFON