Menu

Prowadzisz nietypową działalność usługową? Wypromuj ją w swoim mieście!

2 komentarze


Odpowiednia promocja nowych i przede wszystkim nietypowych działalności gospodarczych powinna być poparta dobrze zorganizowaną kampanią reklamową. Dzisiaj większość przedsiębiorców stawia na internetowy wymiar reklamy oraz na media społecznościowe, jednak te nie zawsze sprawdzają się tak dobrze, jakbyśmy sobie tego życzyli, ponieważ wbrew pozorom nie docierają one do szerokiego grona odbiorców, a jedynie do tych, którzy podobnym produktem czy usługą w którejś chwili w przeszłości się interesowali.

Nie podążaj za modą, korzystaj ze sprawdzonych sposobów promocji

Jeśli dopiero raczkujesz w temacie promowania swojej działalności gospodarczej lub gdy sama działalność jest świeżo założona, powinna w pierwszej kolejności posiadać dobrze zorganizowaną kampanię. Jeśli więc chcesz zdobyć klientów na lokalnym rynku, zleć plakatowanie. Ta w zasadzie najstarsza forma promocji jest jednocześnie najskuteczniejsza, ponieważ mimowolnie dociera do wszystkich ludzi poruszających się po mieście.

Jakie formy może mieć taka promocja?

Najczęściej wybierane jest plakatowanie Krakowa, jednak zwykle w grę wchodzi również wynajmowanie bilbordów reklamowych, czy umieszczanie plakatów na specjalnych słupach. Dzięki temu wszystkie informacje znajdują się w legalnych i najchętniej uczęszczanych miejscach. Profesjonalne usługi obejmują również część indoor, mającą na celu wprowadzenie plakatów dookreślonych placówek, na przykład do szkół, uczelni wyższych czy akademików, gdzie szanse na znalezienie klientów znacznie wzrastają.

2 thoughts on “Prowadzisz nietypową działalność usługową? Wypromuj ją w swoim mieście!”

  1. Basia pisze:

    Chyba faktycznie dalej najlepsze są te słupy z ogłoszeniami.

  2. Karol pisze:

    Nie jestem w stanie przejść obok plakatu, żeby na niego nie popatrzeć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now ButtonTELEFON