Menu

Planujesz rozwój swojej firmy? Zainwestuj w plakaty!

2 komentarze


W dobie coraz bardziej panoszących się wszędzie mediów ciężko nam uwierzyć, że tradycyjne metody marketingu, jakim jest na przykład plakatowanie w Krakowie jest w stanie dać wymierne korzyści firmie liczącej na szybki rozwój na lokalnym rynku. Wystarczy pomyśleć, ile dziennie ludzi przewija się przez przystanki na Dworcu Głównym czy pod Wawelem, a także pod wszystkimi uniwersytetami, żeby uświadomić sobie, jak wielki potencjał masz w zasięgu ręki – nie zwlekaj więc i zareklamuj swoją firmę w najlepszy i najskuteczniejszy sposób. Spóźniające się notorycznie w wielkich miastach pojazdy komunikacji miejskiej doskonale pomagają naszym potencjalnym klientom zapoznawać się z ofertą.

Nie tylko outdoor

Dobra kampania plakatowa powinna brać pod uwagę również nieco inne formy reklamy; oczywiście rozklejanie plakatów w Krakowie to jednak kwestia, podobnie jak umieszczanie ich na bilbordach, tablicach reklamowych oraz wszystkich innych miejscach, w których będą doskonale widoczne i jednocześnie będą one wisieć w pełni legalnie. Jest również inna metoda, równie skuteczna, nazywająca się indoor i polegająca na umieszczaniu plakatów wewnątrz placówek, na przykład szkół czy akademików, dając szansę na utworzenie nowej grupy klientów – konsumentów.

Jak powinna wyglądać taka kampania?

Każda dobrze zorganizowana i dopracowana kampania powinna zawierać oba sposoby rozprzestrzeniania się reklamy – aby mieć pewność, że znajdzie wszędzie tam, gdzie możliwe jest aktywne pozyskanie nowych klientów.

2 thoughts on “Planujesz rozwój swojej firmy? Zainwestuj w plakaty!”

  1. Basia pisze:

    Zawsze wydawało mi się, że tego typu strategie są lepsze niż e zmultimedializowane

  2. Karol pisze:

    Media mediami, ale jednak niektórzy wolą tradycyjny przekaz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now ButtonTELEFON