Menu

Nowoczesne, a jednocześnie tradycyjne formy promocji firmy

2 komentarze


Promowanie własnej firmy dla każdego właściciela jest w zasadzie priorytetem, dlatego większą część czasu i energii przeznaczają oni na szukanie skutecznego sposobu na zainteresowanie swoją firmą konkretnej grupy odbiorców. Najczęściej brane pod uwagę metody to ogłoszenia w prasie, ogłoszenia w lokalnych oraz ogólnopolskich stacjach radiowych, ale również Internet z nadzieją, że to on właśnie dotrze do klientów mieszkających bisko i mających największą możliwość skorzystania z danej oferty. Tradycyjne formy w nowoczesnych miejscach są jednak zdecydowanie najskuteczniejsze, przekonaj się sam i zamów skuteczną promocję swojej firmy.

O jakich metodach mowa?

Metodą, która coraz rzadziej jest brana pod uwagę, jest rozklejanie plakatów w Krakowie, jednak w dwóch wersjach – klasycznej, obejmującej wszystkie najważniejsze punkty w mieście oraz ich słupy reklamowe w Krakowie, obok których żaden przechodzeń nie przejdzie obojętnie. Jest również możliwa druga opcja – usługa indoor, polegająca na umieszczaniu plakatów wewnątrz szkól, uczeni wyższych czy nawet akademików, dzięki czemu informacja o firmie jest w stanie znaleźć się zdecydowanie dalej, niż w każdym innym przypadku.

Jak znaleźć firmę, która to zorganizuje?

Poszukiwania można najczęściej ograniczyć do wyszukiwarki internetowej, w której można znaleźć wszystkie niezbędne do pierwszego kontaktu dane. Dopiero na spotkaniu ustalane są wszystkie dalsze szczegóły, jak ilość plakatów oraz dokładny rejon i wielkość formatu.

2 thoughts on “Nowoczesne, a jednocześnie tradycyjne formy promocji firmy”

  1. Basia pisze:

    Widziałem teraz sporo takich reklam na lotnisku. To to samo?

  2. Karol pisze:

    Takie plakatowanie w szkołach jest całkiem fajne, inaczej by się nie wiedziało nawet, co szkoła jest w stanie zorganizować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now ButtonTELEFON